Skorzystaj z wypożyczalni samochodów

Termin wypożyczalnia samochodów brzmi trochę dziwnie dla każdego Polaka. Jesteśmy przyzwyczajeni do pożyczania filmów, książek, ale nie samochodów, jednak wypożyczalnia samochodów staje się popularniejsza.

Kontynuuj czytanie 'Skorzystaj z wypożyczalni samochodów'
Skorzystaj z wypożyczalni samochodów
Foto: www.budget.pl

Szybko i na miejsce - przesyłka kurierska

Z usług firm kurierskich korzysta dziś wielu klientów. Beż wątpienia jest to oferta, po którą sięgają częściej klienci biznesowi, czyli firmy, instytucje, przedsiębiorstwa, organizacje. Wynika to nie tylko z cen wysyłki kurierem, bo te są coraz bardziej korzystne, nawet na tle oferty pocztowej. W dużej mierze jest to jeszcze kwestia przekonania, że przesyłka kurierska jest zarezerwowana dla firm, że trzeba wysyłać dużo i że ceny są wysokie. Tymczasem praktycznie każdy może zamówić taką usługę i zapewnić szybką, bezpieczną, terminową wysyłkę.

Kontynuuj czytanie 'Szybko i na miejsce - przesyłka kurierska'
Szybko i na miejsce - przesyłka kurierska
Foto: img.szafa.pl

Części do tuningu

Jesteś zapalonym posiadaczem samochodu, który pragnie ulepszyć swój samochód? Idealnie trafiłeś! Posiadamy najlepsze części tuning renomowanych firm. Specjalne części sprawią, że twój samochód nabierze mocy oraz wyglądu dzięki customowym zderzakom, progom, czy reflektorom.

Kontynuuj czytanie 'Części do tuningu'

Jak wybrać właściwe opony?

Zakup opon do auta to całkiem spory wydatek. Jeśli robisz to pierwszy raz, warto dokładnie zapoznać się z kilkoma poradami dotyczącymi kupowania opon do Twojego samochodu. Jest kilka kroków, o których trzeba koniecznie pamiętać, aby wydanie kilkuset złotych na komplet opon nie okazało się wyrzuceniem pieniędzy.

Kontynuuj czytanie 'Jak wybrać właściwe opony?'
Jak wybrać właściwe opony?
Foto: www.motohurt.com

Transport krajowy

W naszym kraju myśląc transport krajowy możemy wyszczególnić albo samochody ciężarowe, albo kolejowy. Lotniczy to już skrajność, ale również się zdarza, jeśli w grę wchodzą olbrzymie ilości i jest on zdecydowanie najszybszy. Z tego wszystkiego jednak transport krajowy najczęściej odbywa się za pomocą ciężarówek.

Kontynuuj czytanie 'Transport krajowy'

Samochód od ręki

Ciężko jest się poruszać po mieście nie mając własnego środka transportu. Można oczywiście korzystać z komunikacji miejskiej, ale szczególnie w wielkich miastach jest ona szeroko oblegana, co jest powodem ogromnego ścisku i mało komfortowej jazdy. A największy problem jest wtedy, gdy potrzebujemy się dostać w odległe miejsce lub miasto położone daleko od naszego miejsca zamieszkania.

Kontynuuj czytanie 'Samochód od ręki'

Przeczytaj jakie nowe technologie znajdują się w naszych autach a także co będzie montowane w nich w niedalekiej przyszłości. Dowiedz się więcej na temat swojego pojazdu i całej motoryzacji.

Pażdziernik 2014

P W Ś C P S N
« wrzesień   listopad »
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31