Samochody marki Ford

Wszystkie samochody ford focus są uznawane za auta średniej klasy. Kiedyś zwłaszcza w Europie uchodziły one za auta dość awaryjne. Samochody ford focus stały się znane dzięki pierwszemu seryjnemu samochodowi czyli modelowi T. Później prawdziwą furorę robiły genialne muscle cary takie jak gran torino i sławny mustang.

Kontynuuj czytanie 'Samochody marki Ford'

Stare, ale jare

Jedziesz autostradą i klniesz na używane samochody warszawa, które wyprzedzają cię co chwilę. Starasz się zrozumieć na czym polega ten fenomen, że ty posiadając nowoczesne auto wprost z salonu jesteś wyprzedzany przez zwykłe używane samochody warszawa. Przecierasz oczy ze zdumienia i omal nie powodujesz wypadku. Na szczęście autopilot sprawił, że wyszedłeś cało z opresji.

Kontynuuj czytanie 'Stare, ale jare '

Kurtka alpinestars GP-R

Jest to jedna z najbardziej popularnych kurtek tej firmy. Dzieje się tak za sprawą tego, że została wykonana z najlepszej jakości skóry. A jak wiadomo skóra jest bardzo lubiana przez mężczyzn, którzy uprawiają sporty motorowe. Skóra jaka wykorzystana została w kurtce alpinestars (sprawdź) jest półmatowa.

Kontynuuj czytanie 'Kurtka alpinestars GP-R'

Auto giełda

Wiele osób zmienia sobie samochody osobowe. Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu przecież każdy ma mniejszą bądź większą potrzebę zmiany. Najczęściej zmienia się samochód w ciągu trzech do pięciu lat. Oczywiście są ludzie, którzy jeżdżą jednym samochodem całe życie oraz tacy, którzy zmieniają auto co kilka miesięcy.

Kontynuuj czytanie 'Auto giełda'

Od punktu A do punktu B

Niektórzy zwykli sprzedawać na Allegro czy innych portalach aukcyjnych, traktując to zajęcie jako swój dorobek. Kupuje się wtedy tańszy towar z hurtowni i sprzedaje z zyskiem w wymienionych już portalach.

Kontynuuj czytanie 'Od punktu A do punktu B'

Internetowe zakupy

Bardzo często robię zakupy na aukcjach internetowych, więc znam już praktycznie wszystkie firmy kurierskie, które obsługują nasz rejon. Niestety nie z wszystkich usług jestem zadowolona. Jedna firma kurierska, która akurat dostarczała mi sadzonki drzewek owocowych, nie tylko bardzo długo realizowała zlecenie, ale jeszcze do tego przesyłka dotarła do mnie uszkodzona.

Kontynuuj czytanie 'Internetowe zakupy'

Przeczytaj jakie nowe technologie znajdują się w naszych autach a także co będzie montowane w nich w niedalekiej przyszłości. Dowiedz się więcej na temat swojego pojazdu i całej motoryzacji.

Wrzesień 2014

P W Ś C P S N
« sierpień   pażdziernik »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31