Japoński suv

Azjatycki koncern samochodów cały czas nie przestaje zachwycać swoich klientów. Ostatnimi czasy na rynek weszła bowiem nowa honda cr-v - prawdziwa już legenda w klasie aut terenowych, która z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednego kierowcę.

Kontynuuj czytanie 'Japoński suv'

Tanie auto

Coraz więcej osób decyduje się na auto gas. Wynika to stąd, iż system lpg (link) jest znacznie tańszy, aniżeli kupowanie benzyny. Poza tym, jest mniej szkodliwe dla środowiska. Nic zatem dziwnego, że tak wiele osób nabywa go. Rzecz jasna, samochodowy także kosztuje swoje, lecz jednak znacznie mniej, niż benzyna. Poza tym, nie drożeje tak szybko, jak benzyna.

Kontynuuj czytanie 'Tanie auto '

Ford key free

Firma Ford słynie z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Liczne udogodnienia towarzyszą nam od początku do końca użytkowania samochodu – od otwarcia drzwiczek po parkowanie. Jeśli chodzi o tę pierwszą opcję – ciekawym rozwiązaniem jest Ford Key Free System.

Kontynuuj czytanie 'Ford key free '

Zmniejszać koszty poprzez kurier przesyłki

Czy prowadząc sklep internetowy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym jak obniżać ceny produktów, tak aby nie odczuł tego Twój budżet? Czy sprawdzałeś kiedykolwiek pod tym kątem swoją konkurencję? Jeżeli nie to powinieneś zacząć szukać skutecznych rozwiązań, dzięki którym staniesz się tańszy od reszty, mimo iż będzie to kilka groszy na cenie jednostkowego produktu.

Kontynuuj czytanie 'Zmniejszać koszty poprzez kurier przesyłki'

Jak zadbać o akumulator w aucie?

Rola akumulatora w samochodzie jest bardzo istotna. Bez niego nie odpali się żadnego samochodu. Jest to więc bardzo ważny element wyposażenia auta. Akumulatory samochodowe są ciężkie ale nie zajmują w komorze silnika wiele miejsca. Dostęp do nich jest z reguły bardzo dobry, dzięki czemu można je samemu demontować. Przydaje się to szczególnie podczas dużych mrozów. Wówczas warto go wziąć na noc do domu, by rano można było odpalić silnik.

Kontynuuj czytanie 'Jak zadbać o akumulator w aucie?'

Focus Ambiente

Focus Ambiente to jeden z modeli tego bardzo popularnego auta. Ford Focus Ambiente produkowany jest w taki sposób, aby jak najbardziej dogodzić wymaganiom i oczekiwaniom przyszłych klientów. Ford Focus Ambiente według jego posiadaczy jest autem niezwykle wygodnym, oszczędnym, a komfort jazdy nim jest bardzo wysoki.

Kontynuuj czytanie 'Focus Ambiente'

Przeczytaj jakie nowe technologie znajdują się w naszych autach a także co będzie montowane w nich w niedalekiej przyszłości. Dowiedz się więcej na temat swojego pojazdu i całej motoryzacji.

Lipiec 2014

P W Ś C P S N
« czerwiec   sierpień »
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31