Jakie silniki ma ford focus?

W Europie rynek motoryzacyjny jest bardzo zróżnicowany. Jednak w każdym kraju wybija się jeden model auta, który jest bardzo popularny. To ford focus. Ten model jest bardzo udany i trzeba powiedzieć, że ford może być z tego dumny. Tym modelem podbił rnek europejski. Dzisiaj opowiemy sobie o tym, jakie posiada ford focus silnik. A trzeba dodać, że jest to olbrzymi wybór, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Kontynuuj czytanie 'Jakie silniki ma ford focus?'

Opony na zimę

Co prawda sezon zimowy jest już daleko za nami i do następnego także pozostało jeszcze dość sporo czasu jednak już teraz warto jest się zainteresować zakupem nad nowymi oponami na tę chłodną temperaturę roku. Na pewno zakup o tej porze roku ma bardzo dużo korzyści, a główna, która jest w obecnych czasach bardzo ważna jest to, że teraz opony na niskie temperatury (sprawdź partneropony.pl) są o wiele tańsze aniżeli zimą, czy też późną jesienią kiedy to je zmieniamy.

Kontynuuj czytanie 'Opony na zimę'

Stan opon a nawyki drogowe

To, w jaki sposób użytkujemy nasze opony jest zadziwiające. Nie mamy w naszym kraju zbyt dobrych dróg, które i tak w dużym stopniu wpływają na zużycie zawieszenia. Mimo tego brawurowa jazda i brak znajomości podstawowych czynności utrzymujących auto w stanie użyteczności powoduje coraz to nowe awarie oraz szybkie zużycie wielu komponentów.

Kontynuuj czytanie 'Stan opon a nawyki drogowe'

Skup aut powypadkowych Warszawa

Ostatnio miałem pecha. Kupiłem sobie nowy, prosto z salonu samochód, to był najnowszy Renault Laguna. Świeżutki, bogata opcja, po prostu prawdziwy raj w czasie jazdy i bardzo się z tego cieszyłem, gdyż oszczędzałem na ten zakup ładnych kilka lat. Moje szczęście nie trwało jednak długo.

Kontynuuj czytanie 'Skup aut powypadkowych Warszawa'

Zmiana koła.

Nie każda kobieta jest w stanie poradzić sobie ze zmiana koła, ale są i takie panie dla których to żadne problem. Podczas jazdy można złapać gumę i wtedy czeka nas przymusowe zmienienie kół. W każdym samochodzie jest chociaż jedno koło zapasowe, a bynajmniej być w nim powinno.

Kontynuuj czytanie 'Zmiana koła.'

Dowód, którego podważyć nie można

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do stłuczek. W wielu przypadkach sprawa kończy się w sądzie, gdyż nikt nie chce przyznać się do winy.

Kontynuuj czytanie 'Dowód, którego podważyć nie można'

Przeczytaj jakie nowe technologie znajdują się w naszych autach a także co będzie montowane w nich w niedalekiej przyszłości. Dowiedz się więcej na temat swojego pojazdu i całej motoryzacji.

Sierpień 2014

P W Ś C P S N
« lipiec   wrzesień »
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31